Akiniai skaitymui

Pastebite, kad prisimerkiate bandydami perskaityti prekių etiketes, o norėdami aiškiau matyti smulkų šriftą telefone – mobilųjį atitraukiate toliau nuo akių? Ar galbūt darbo dienos eigoje pradeda kamuoti akių įtampa ir nuovargis? Tikėtina Jums padėtų akiniai skaitymui. Tačiau kokių akinių Jums reikėtų ir į ką atkreipti dėmesį?

Akiniai skaitymui – tai akiniai, kuriuos naudojame tik žiūrėjimui artimais atstumais – pavyzdžiui skaitant knygas, žiūrint į telefoną rankoje, užsiimant rankdarbiais. Šių akinių gali būti įvairių – nuo universalių iš anksto pagamintų iki specifiniams poreikiams pritaikytų ir gaminamų pagal individualų užsakymą. Ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant akinius skaitymui?

$

Ar man reikalingi akiniai skaitymui?

$

Iš anksto pagaminti akiniai skaitymui

$

Akiniai skaitymui pagal užsakymą

$

Akiniai darbui kompiuteriu

Ar man reikalingi akiniai skaitymui?

Senstant mūsų akys natūraliai keičiasi – net jei visą gyvenimą nesiskundžiate regėjimu labai tikėtina, kad sulaukus maždaug 40 metų atsiras sunkumų bandant įžiūrėti smulkius daiktus iš arti. Dažniausiai šie sunkumai pastebimi bandant parduotuvėje perskaityti smulkiai surašytą prekės sudėtį ar užsiimant kita veikla kaip siūlo vėrimas pro adatą ar žvejybinio kabliuko rišimas.

To priežastis – su amžiumi mūsų akies lęšiukas praranda lankstumą ir pajaučiame, kad sunkiau matome artimu atstumu, norisi smulkius daiktus atitraukti toliau, reikia daugiau šviesos geram matymui, akys sunkiau apsipranta su staigiu apšvietimo pasikeitimu (pavyzdžiui, iš tamsaus kambario įėjus į apšviestą patalpą).

akiniai skaitymui miesto optika

Svarbiausia – jei patiriate sunkumų matant iš arti prieš įsigyjant bet kokius akinius skaitymui pasikonsultuokite su akių gydytoju. Netinkamų akinių nešiojimas ir naudojimas ne pagal paskirtį gali dar labiau sugadinti Jūsų akis.

5 situacijos parodančios, kad Jums gali būti reikalingi akiniai skaitymui

  1. Vakare prie prastesnio apšvietimo sunkiai įskaitote tekstą, pavyzdžiui restorano meniu.
  2. Siuvate, mezgate ir darant šiuos darbus greitai apima nuovargis, noras vis patrinti ar užmerkti akis.
  3. Skaitant knygą ilgesnį laiką pradeda skaudėti galvą, akis. Šie simptomai gali atsiransti net ir per kelias minutes nuo skaitymo pradžios.
  4. Artėja 40-tas gimtadienis ir jaučiate, kad matymas iš arti darosi „miglotas“, neryškus.
  5. Norint perskaityti smulkius užrašus atitraukiate juos toliau nuo savęs – tai itin tipiškas elgesys prieš pradedant naudoti akinius skaitymui.

Jei esate pakliuvę bent į vieną iš šių situacijų, rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistais dėl galimai reikalingų akinių skaitymui ir nepriimti sprendimo savarankiškai.

akiniai skaitymui miesto optika

Iš anksto pagaminti akiniai skaitymui

Pirmas ir turbūt pats populiariausias pasirinkimas – iš anksto pagaminti akiniai skaitymui. Tokio tipo akinius galima įsigyti daugelyje vietų – internetu, vaistinėse, prekybos centruose ir žinoma optikos salonuose. Tai geras pasirinkimas ieškantiems pigiausio varianto, tiems kas dažnai akinius sulaužo, pameta ar tiesiog nenori jų saugoti. Tačiau šio tipo akiniai turi ir savo trūkumų, kuriuos pajaučia daugiau nei 69% mūsų klientų.

Privalumai

1. Greitas gavimas

Dažniausiai norimų dioptrijų akinius galėsite įsigyti iškart.

2. Didelis prieinamumas

Jų galima gauti įvairiose vietose – parduotuvėse, vaistinėse, ūkinių prekių parduotuvės, kuro kolonėlese ir panašiai.

3. Maža kaina

Tai patys pigiausi akiniai.

4. Nereikia saugoti

Itin mėgstami tų, kurie nesaugo akinių ar naudoja juos itin trumpai.

Trūkumai

1. Tik standartinių dioptrijų akiniai

Jei jūsų akims reikia skirtingų dioptrijų lęšių šie akiniai Jums netiks.

2. Tik standartiniam atstumui tarp akių vyzdžių

Šie akiniai gaminami ne pagal Jus, o naudojant 62-64 mm tarp akių vyzdžių atstumą. Jei turite akinių receptą ir Jūsų atstumas tarp akių vyzdžių (PD matmuo) nepatenka į šį intervalą, tikėtina su šiais akiniai gerai nematysite net ir turint tinkamas dioptrijas. Mūsų duomenimis daugiau nei 69% mūsų klientų nepatenką į šį intervalą.

3. Gali sugadinti akis

Akys ilgainiui gali priprasti prie netinkamų akinių ar netinkamo jų naudojimo ir dar labiau susilpnėti. Prieš naudojant šiuos akinius patartina pasikonsultuoti su specialistais.

4. Mažiau skaidrus matymas

Šie akiniai dažnu atveju neturi antirefleksinės lęšių dangos ir nėra itin skaidrūs.

5. Sunkesnė priežiūra

Šių akinių lęšiai neturi valymo dangų, kurios labai palengvina lęšių priežiūrą ir ilgaamžiškumą. Naudojant tokio tipo akinius gali tekti visada su savimi turėti specialų akinių lęšių purkštuką ir valymo servetėlę.

6. Trumpalaikiai

Įprastai šų akinių lęšiai neturi jokių dangų, todėl greičiau susidėvi.

7. Maža įvairovė

Akiniai skaitymui dažnai parduodami vieno rėmelio modelio ir dydžio, tik gali būti keleto skirtingų spalvų. Dažniausiai susiduriame su situacijomis, kai jie per maži vyrams.

Siūlome šiuos iš anksto pagamintus akinius skaitymui

1. Ekonominiai akiniai skaitymui

9.00 € – 12.00 €

Patys pigiausi akiniai skaitymui. Tiems kas nesaugo, pameta ir dažnai keičia akinius. Šie akiniai turi lęšius be jokių dangų, jie lengvai braižosi, nėra itin skaidrūs, tačiau atlieka savo funkciją.

2. Premium akiniai skaitymui

14.00 € – 22.00 €

Norintiems šiek tiek kokybiškesnių akinių skaitymui. Lęšiai su dangomis padidinančiomis atsparumą susibraižymui, bei aukštesnės kokybės ir patogesni rėmeliai – ilgesnės lanksčios kojelės ar tiesiog aukštesnės kokybės medžiagos. Tiems kas nori pigaus, tačiau ilgiau tarnaujančio ir patogesnio varianto. Prekiaujame kokybiškais Centrostyle, Breitfeld & Schliekert, I Need You ir kitais akiniais skaitymui. Įprastai iškart su akinių dėklu komplekte.

3. „Miesto Optika“ akiniai skaitymui

22.00 € – 29.00 €

Mūsų gaminami kokybiški akiniai skaitymui. Skaidrūs akinių lęšiai su antirefleksinėmis ir atsparumą susibraižymui didinančiomis dangomis. Norintiems sutaupyti, bet tuo pačiu turėti patogius akinius skaitymui. Šių akinių pasiūla ribota.

4. „Kišeniniai“ akiniai skaitymui

9.00 € – 12.00 €

Akiniai skaitymui itin trumpiems naudojo atvejams, telpantys į kišenę ir neužimantys daug vietos. Geras sprendimas parduotuvėje ar tiesiog turėjimui su savimi kasdieniame gyvenime. Pas mus rasite Solano, Breitfeld & Schliekert „kišeninių“ akinių skaitymui. Šie akiniai skaitymui įprastai neturi kojelių, tačiau gerai laikosi ant nosies dėl savo itin mažo dydžio ir svorio.

Ieškote akinių skaitymui? Užsukite pasitarti ir pasimatuoti. Mūsų optikos salonus rasite paspaudę nuorodą:

Akiniai skaitymui pagal užsakymą

Pasirinkimas, kuriems svarbu sveikata. Šie akiniai gaminami kiekvienu atveju atskirai, pagal akių patikros metu išrašytą receptą ir yra pritaikomi individualiai.

Privalumai

1. Didelis akinių rėmelių pasirinkimas

Gaminantis akinius skaitymui pagal užsakymą galima pasirinkti iš didelio kiekio skirtingų ir tinkamų rėmelių. Taip pat galima pasirinkti patogesnius berėmius akinius. „Miesto Optika“ optikose rasite daugiau nei 600 skirtingų rėmelių, taigi rasime tinkamus rėmelius kiekvieno iš Jūsų poreikiams.

2. Geresnis matymas

Pritaikius akinius pagal reikiamas dioptrijas ir atstumą tarp akių vyzdžių centrų pasiekiama kur kas didesnė matymo kokybė. Taip pat yra galimybė parinkti inovatyvesnės konstrukcijos akinių lęšius kaip akomodacinius ar kabinetinius akinių lęšius.

3. Ilgaamžiškesni

Pasirinkus aukštesnės kokybės rėmelius ir lęšius jie tarnauja ilgiau dėl didesnio atsparumo.

4. Lengvesnė priežiūra

Pasirinkus lęšius su valymo dangomis prie jų sunkiai kimba dulkės, vanduo, riebalai, o juos ištepus nuvalyti itin lengva.

Trūkumai

1. Ilgesnis gamybos terminas

akinius skaitymui pasigaminti pagal užsakymą užtrunka nuo keleto dienų iki savaitės. Taip pat bent du kartus teks atvykti į optiką.

2. Aukštesnė kaina

pasigaminti akinius pagal užsakymą kainuoja brangiau, ypač jei pasirenkama aukštesnės kokybės akinių rėmeliai ir korekciniai lęšiai.

Akiniai skaitymui pagal užsakymą Miesto Optikoje

Akiniai skaitymui pagal užsakymą

Standartinė kaina nuo 45.00 €

Mūsų rekomendacija didžiąjai daliai klientų renkantis akinius skaitymui dažnesniam naudojimui. Pagal užsakymą pagaminti skaitymo akiniai nevargina, padeda išvengti galvos skausmų ar kitų nepageidaujamų simptomų, nes yra pritaikomi būtent Jums.

Dvejojate ar Jums reikalingi akiniai skaitymui? Užsiregistruokite akių patikrai ir pasikonsultuokite su mūsų specialistais

Akiniai darbui kompiuteriu

Šiais laikais skaitmeniniai prietaisai vis labiau tampa mūsų kasdienybe. Neretai prie kompiuterių ir telefonų ekranų praleidžiame visą darbo dieną, o statistiškai vidutinis europietis prie ekranų praleidžia nuo šiek tiek daugiau nei 5 iki 7 valandų per dieną.

Turite receptą akiniams skaitymui ir ieškote akinių darbui kompiuteriu? Prieš įsigyjant būtina susipažinti su tokių akinių specifika, nes tai gali būti visiškai kitokie akiniai, nei įprasti akiniai skaitymui.

akiniai darbui kompiuteriu Miesto Optika

Kilo klausimų?

Nesidrovėkite ir parašykite arba paskambinkite mums! Mielai atsakysime į visus su optika susijusius klausimus.